KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14608451

nr 1460 8451

Esko Hannuksela. Signerad, daterad 2002, Hundar. Olja på duk, 53x95, oramad

Utrop:

500 kr

måndag 11 april 2022
kl 20:23:15